Eskapadowcy.pl
Szukaj na stronie:
Jakie są Wasze ulubione szlaki? Czy warto zwiedzać tutejsze jaskinie? A może któryś z rodzajów oscypka smakuje najlepiej?
Razem Wypowiedzi: 1
Dołączył: 3 lata temu
Wysłany 14:40 2015-07-20

Co roku jeździłam w tatry, a teraz zastanawiam się nad Szczawnicą i brzmi to całkiem nieźle, był ktoś z Was?

Razem Wypowiedzi: 5
Dołączył: 8 miesięcy temu
Wysłany 08:56 2018-06-13

Byłam, piękna miejscowość.To było pierwsze miejsce w tamtych stronach odwiedzone po kilku latach wyjazdów w Tatry iiiii naprawdę można się zakochać :)

Razem Wypowiedzi: 8
Dołączył: 7 lat temu
Wysłany 12:49 2018-07-30

Oj to polecam Szklarską Porębę odwiedzić, jak dla mnie lepsza od Zakopca . Tam się jazdy na nartach uczyłam, elegancko poszło... tłumów nie było, spokój i nastrój.. No ja Wam mówię że jeśli chcecie oglądąć góroli to Zakopane, ale jeździć na nartach to Szklarska i zostawię Wam nawet taki ciekawy artykuł o nauce jazdy http://www.rodzinna-turystyka.pl/roznosci/artykuly/2018/m02/nowocz-metod-narty.html . Coś nowego ;)

Razem Wypowiedzi: 1
Dołączył: 4 miesiące temu
Wysłany 10:52 2018-10-13

Myślałaś nad Beskidami? Konkretnie mam na myśli malowniczy Beskid Sądecki. To świetne miejsce dla początkujących narciarzy. Ośrodek narciarski w miejscowości Rytro oferuje aż 3 łatwe trasy oraz 1 trasę bardzo łatwą, w sam raz na pierwsze w życiu szusowanie dla dorosłych i dzieci. Zatrzymać można się w hotelu perlapoludnia.pl, który oferuje wiele atrakcji dla dorosłych i najmłodszych. W razie niesprzyjającej pogody można korzystać z basenu, SPA czy sali zabaw dla dzieci.

Razem Wypowiedzi: 5
Dołączył: 4 miesiące temu
Wysłany 11:45 2018-10-17

W Szczawnicy na pewno nie ma aż tylu turystów, poza tym to dobre miejsce na odpoczynek z dala od miasta :)

Razem Wypowiedzi: 5
Dołączył: 3 miesiące temu
Wysłany 22:20 2018-12-02

Również polecam Szklarską Porębę! To mój ulubiony kierunek na aktywny wypoczynek w górach. Również uczyłem się tam jazdy na nartach i może dlatego mam taki senstyment do tego miejsca. W tym roku też tam się wybieram. Mam już zakupione bilety na stronie dworzeconline.pl/info/wirtualny-dworzec/kontakt i nocleg również. Teraz już tylko jeżdżę na wypoczynek autokarem. W ciągu roku już dość mam prowadzenia samochodu. Dodatkowo trochę uda mi się zaoszczędzić, więc dwie pieczenie na jednym ogniu !

* Portal Eskapadowcy.pl nie ponosi odpowiedzialności za publikowane przez użytkowników treści. Publikowane treści są własnością ich Autorów. Zgłoś Niewłaściwą Zawartość.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine