Eskapadowcy.pl
Search:
Don’t know where to place your entry? Doesn’t fit any category, or tourist-related topics? Post your entry here...
Total posts: 31
Joined: 5 years ago
Posted 04:47 2020-05-13

Jakie smakołyki uwielbiają wasze psiaki? Dajcie w ogóle jakiekolwiek przysmaki? Mój szpic aż trzęsie się na zapach jedzenia. Chciałbym mieć dla niego jakąś przekąskę w zanadrzu. Co myślicie o paluchach z sarny johndog.pl/produkt/przysmak-premium-paluchy-z-sarny-7-szt/ Widzę, że mają aż 98% mięsa. Wszystkie skłaniki naturalne. Podzielcie się waszymi sposobami na małe podjadanie.

Total posts: 14
Joined: 3 years ago
Posted 21:45 2021-03-29

Tak naprawdę dziś pies to jak członek rodziny i nawet sklep z cbd https://konopteka.pl/ możemy odwiedzić, żeby kupić dla niego coś porządnego. To wszystko jest na tyle fajne, że po prostu te olejki uspokajają każdego. I fajnie, że pupile też mogą je stosować.

Total posts: 51
Joined: 4 years ago
Posted 15:00 2022-10-31

Ja długi czas szukałam też czegoś odpowiedniego dla mojego pupila i ostateczna znalazłam naturalne produkty w sklepie https://uniszki.pl/ . Jak chodzi o mnie to planuję właśnie u nich dokonać zakupu, ponieważ mają świetne ceny i w pełni bezpieczne produkty dla zwierzaków.

Total posts: 2
Joined: 5 years ago
Posted 18:07 2023-04-08

Jeżeli chodzi o same karmy to jaki jest wasz wybór?

Total posts: 7
Joined: 3 years ago
Posted 22:44 2023-04-13

Dbanie o naszego zwierzaka jest podstawą budowania pozytywnych relacji. Często ludzie biorą sobie psy, nie mając pojęcia o tym jakie je wychować. W dzisiejszych czasach nie ma sensu szukanie oszczędności ponieważ na rynku znajdziemy gotowe karmy. Nie warto wykorzystywać niezjedzonych resztek jedzenia bo jednak człowiek ma trochę inaczej zbudowany układ pokarmmowy. Wiele inforacji na ten temat znajdziemy w poradnikach pisanych przez specjalistów od odżywiania. To zawsze sprawdzone źródło wiedzy także w kontekście tego jakie karmy są warte zakupu. Jedną z polecanych jest karma dla psów Delcon - https://nosem.pl/kategoria-produktu/sucha-karma-dla-psa/karma-dla-psa-delcon/ zapewniająca idealnie zbalansową dietę dla naszego pupila. W dłuższej perspektwyie czasu jest to opłacalne ponieważ ominą nas drogie wyzity u weterynarza. Nie ma się co oszukiwać ale tanie karmy bardziej szkodzą niż nam się wydaje.

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine