Eskapadowcy.pl
Search:

Wolontariat zagraniczny Discover China
Wolontariat zagraniczny Discover China

Już 7 listopada rozpoczyna się rekrutacja na wolontariat zagraniczny w ramach programu Discover China. Dzięki temu wolontariatowi możesz wyjechać do Chin, gdzie będziesz pracować jako wolontariusz, jednocześnie poznając ten kraj i jego kulturę. Jeśli chcesz być jedną z osób, które rozpoczną nową przygodę z programem Discover China, wejdź na www.discover-china.pl i wyjedź na wolontariat w Chinach.

Jak zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe lub wzbogacić swoje CV? Jak wyróżnić się spośród innych kandydatów? Jak w łatwy sposób zwiedzić egzotyczne Chiny? Odpowiedź jest prosta: wyjechać na wolontariat zagraniczny Discover China oferowany przez międzynarodową organizację studencką AIESEC. To szansa na zdobycie doświadczenia podczas wolontariatu, poznania nowej kultury, zbudowania międzynarodowej sieci kontaktów, a także polepszenia umiejętności językowych.

Joanna, która brała udział w poprzedniej edycji programu, tak opowiada o swojej przygodzie: "To było cudowne doświadczenie. Gdy znalazłam się w Chinach poczułam się taka mała i zagubiona. O tym, jak wielkie jest to państwo, przekonałam się na miejscu w czasie licznych podróży. Podczas praktyki uczyłam dzieci angielskiego. Poznanie ich i możliwość wpływu na ich rozwój były wspaniałym przeżyciem. Pozostały mi niezapomniane wspomnienia i pamiątki z tego miejsca oraz wartościowe doświadczenie, które tam zdobyłam."

Organizację AIESEC wyróżnia to, że zapewnia pomoc wolontariuszom w przygotowaniu do wyjazdu. Pomaganie w formalnościach, opieka w kraju, w którym odbywa się praktyka oraz propozycje spędzenia czasu wolnego z członkami organizacji w danym mieście – to czeka na praktykanta od chwili przybycia do Chin. Organizacja ma 60 lat doświadczenia w prowadzeniu praktyk zagranicznych oraz wolontariatu. Corocznie około tysiąca osób wyjeżdża z Polski na praktyki, które łączą w sobie nie tylko doświadczenie zawodowe oraz naukę języków obcych na żywo, ale przede wszystkim ekscytującą przygodę, poznanie innej kultury oraz nawiązanie nowych znajomości.


Czym jest AIESEC? AIESEC jest największą organizacją pozarządową prowadzoną przez studentów. Jest obecny w 107 krajach na świecie i liczy 50 000 członków. W AIESEC tworzysz i prowadzisz projekty o różnorodnej tematyce m.in. marketing, technologie informacyjne, edukacja międzykulturowa itp.
Masz również możliwość wyjazdu na praktykę zagraniczną, bierzesz udział w międzynarodowych konferencjach, a także zdobywasz nowe umiejętności takie jak: zarządzanie sobą w czasie, sztuka prezentacji, sprzedaż, negocjacje.

 

Views: 5187 views   
All Articles
Useful Information  (41)
Local and World News  (12)
Events  (56)
Press  (21)
Other  (25)

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine
  • RSS