Eskapadowcy.pl
Search:

Trwają przygotowania do kolejnej edycji targów NA STYKU KULTUR
Trwają przygotowania do kolejnej edycji targów NA STYKU KULTUR

W dniach 24-26 lutego 2012 r. w Łodzi odbędą się XVIII Targi - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR. Honorowy patronat na imprezą objęli: Minister Sportu i Turystyki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Prezydent Miasta Łodzi. Regionem partnerskim NA STYKU KULTUR 2012 będzie województwo kujawsko-pomorskie.

Podobnie jak w tym roku, tak i w zbliżającej się kolejnej edycji, portal Eskapadowcy.pl objął patronat medialny nad targami, na które już teraz serdecznie zapraszamy!

Targi NA STYKU KULTUR to impreza turystyczna o ugruntowanej pozycji wśród eventów targowych o tej tematyce w Polsce. Z roku na rok rośnie liczba wystawców a prezentowana przez nich oferta i ciekawy program towarzyszący powoduje że Targi odwiedza coraz więcej osób. W roku 2011 w targach uczestniczyło blisko 180 przedstawicieli branży turystycznej oraz 7,5 tys. zwiedzających.

Targi turystyczne w Łodzi to doskonałe miejsce dla wszechstronnej promocji uroków i walorów regionów turystycznych oraz prezentacji i sprzedaży różnorodnych ofert spędzania wolego czasu szerokiej publiczności.

W roku 2012 planujemy rozszerzyć zakres tematyczny imprezy o Salon Aktywnej Turystyki X-ACTIVE.
W ramach prezentacji chcielibyśmy pokazać aktywną stronę turystyki czyli m.in. turystykę pieszą, górską, rowerową; jeździectwo, narciarstwo oraz turystykę wędkarską i myśliwską a także zaprezentować artykuły i sprzęt niezbędny do jej uprawiania. Planujmy także mocno rozbudować ofertę NA STYKU KULTUR związaną z turystyką wiejską i agroturystyką, głównie ze względu na ogromne zainteresowanie tą formą wypoczynku mieszkańców aglomeracji łódzkiej.

Niewątpliwym atutem NA STYKU KULTUR 2012 będzie zmiana miejsca w którym odbywać się będą Targi a mianowicie po raz pierwszy impreza odbędzie się w nowym obiekcie - nowoczesnym Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ. Będzie to idealne miejsce do organizacji targów i wystaw, spełniające najwyższe standardy techniczne i logistyczne.

Zachęcamy do zapoznania się z podsumowaniem ostatniej edycji imprezy, która miała miejsce w lutym br. oraz obejrzenia klipu filmowego.

Views: 5233 views   
Photos / Files (1)
All Articles
Useful Information  (41)
Local and World News  (12)
Events  (56)
Press  (21)
Other  (25)

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine
  • RSS