Eskapadowcy.pl
Search:

Czołówka polskich snowboardzistów na BURNin' SNOW
Czołówka polskich snowboardzistów na BURNin' SNOW

W dniach 10 - 11 lutego w Szczyrku odbędzie się największa i najważniejsza impreza zimowa tego sezonu. Znane są już pierwsze nazwiska snowboardzistów i narciarzy zaproszonych do startu.

Wśród zawodników, którzy wystartują 11 lutego w zawodach big air organizowanych w ramach imprezy BURNin' SNOW znaleźli się m.in.: Kuba Dytkowski, Jakub Honcz, Piotr Janosz, Marek Sąsiadek i Kuba Skrzypkowski. Swój start potwierdzili oczywiście członkowie teamu Burn: Michał Ligocki, Wojciech Pająk i Tomek Wolak. Obok nich na najeździe na specjalnie przygotowaną skocznię pojawią się także David Liptay z Węgier i Matej Matys ze Słowacji.
BURNin' SNOW to impreza, która będzie prawdziwym zastrzykiem energii dla polskiego snowboardu. Na rywalizację o nagrody wartości 15 000 pln i punkty w światowym rankingu TTR (BURNin' SNOW to pierwsza w historii polska impreza snowboardowa o statusie 3 gwiazdek Ticket To Ride) mają bowiem szansę nie tylko zaproszeni zawodnicy, ale także zdobywcy 4 dzikich kart. Otwarte eliminacje rozegrane zostaną w piątek 10 lutego, a do startu zgłaszać się można za pośrednictwem strony www.burninsnow.pl.

W czasie BURNin' SNOW swoje umiejętności zaprezentują także specjaliści od narciarskiego freestyle'u. Obok zaproszonych do startu zawodników (Staszek Karpiel - Bułecka, Szczepan Karpiel - Bułecka, Jan Krzysztof, Sebastian Litner, Marcin Pośpiech, Bartek Sibiga, Piotr Wojarski, Martin Horak i Robin Holub), w finałach pojawią się także 4 zdobywcy dzikich kart.

Już w piątek do Szczyrku powinni wybrać się wielbiciele dobrej muzyki. Na Before Party zagra bowiem zespół KAMP! znany z Burn Selector Festival. Brzmienie elektronicznego tria z Łodzi często opisywane jest jako melodyjny synth-pop z wpływami nowej fali lat 80-tych, francuskiego house'u czy chill-wave'u. O gorącą atmosferę zadbają także DJ'e: Supra1, I Say Mikey, Kovvalsky i Kosakot.

Sobotni wieczór będzie prawdziwym wydarzeniem muzycznym początku tego roku. Finał zmagań narciarzy i snowboadzistów poprzedzi energetyzujący koncert zespołu Future Folk łączącego klubową elektronikę z muzyką góralską.

Z kolei o 21.00 na scenie pojawi się Uffie, czyli niegrzeczna lolitka muzyki electro, która wraz innymi gwizdami wytwórni Ed Banger (przede wszystkim Justice) podbiła kilka lat temu scenę klubową. Ma na koncie takie hity jak "Pop The Glock" czy "ADD SUV" z gościnnym udziałem Pharella Williamsa.

Rozpoczynającym się o 23.00 Afterparty zawładną DJ'e Alexis Taylor & Felix Martin z Hot Chip, czyli jednego z najważniejszych zespołów, jakie w ostatniej dekadzie pojawiły się w świecie ambitnej muzyki popularnej. Twórczość muzyków nominowanych w ostatnich latach do nagród Grammy i Mercury Prize łączy fanów niezależnego rocka i muzyki klubowej. Ich zeszłoroczny występ został uznany za jeden z najlepszych na festiwalu Open'er.
Na imprezie zagrają także Artur8 i Boy Division.

BURNin' SNOW to wydarzenie, którego nie można przegapić. Po raz pierwszy w Polsce odbędzie się impreza zimowa łącząca widowiskowe zawody sportowe z koncertami międzynarodowych gwiazd muzyki.

Views: 5056 views   
Photos / Files (1)
Plakat BurninSnow
All Articles
Useful Information  (41)
Local and World News  (12)
Events  (56)
Press  (21)
Other  (25)

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine
  • RSS