Eskapadowcy.pl
Search:

... A może właśnie biuro?
... A może właśnie biuro?

To proste. Wchodzisz do biura podróży bądź na ich stronę internetową i albo pozwalasz wybrać dla siebie wycieczkę i płacisz albo płaczesz, że Cię nie stać i rezygnujesz z egzotycznych wakacji na rzecz polskiego ( wcale nie dużo tańszego) Bałtyku. Oto kilka zweryfikowanych przeze mnie opinii o biurach:

1. Wycieczka z biura to wersja dla leniwych

To prawda. Jedyne co musimy zrobić to wybrać destynację i zapłacić. Choć może dla niektórych to wystarczający wysiłek to pamiętajmy, że ktoś (czyli biuro) musi za nas zrobić resztę- zabookować hotel, zorganizować przejazd i atrakcje. A biuro to firma, więc musi zarobić. Jeśli nie macie więc czasu albo nie czujecie się na siłach, żeby samemu zorganizować cały wyjazd powierzcie to profesjonalistom.

2....i bogatych?

To mit. Oczywiście to firmy nastawione na zysk, ale pewnie myślisz tak, bo znasz tylko te, które reklamują się w telewizji i prasie. Takie reklamy są kosztowne, nic więc dziwnego, że cena wycieczek też rośnie. Poszukaj jednak w internecie- jest mnóstwo innych biur, w których ceny są niższe.

fot.: coralina / rudanaszlaku.blogspot.com

To zdjęcie wykonałam u wybrzeży Krety. Byłam tam z biurem podróży i byłam bardzo zadowolona, choć nie był to najtańszy wyjazd.

3. Biuro jest niepewne- "nie raz słyszałam o bankructwach i turystach pozostawionych na lodzie, a raczej na lotnisku tysiące kilometrów od domu"

To akurat nieprawda. Zdarzają się bankructwa, ale nie jest wcale to tak częste. Poza tym wystarczy sprawdzić dokładnie biuro, które wybieramy. Jak to zrobić? Informacje można znaleźć w sieci. Informacji jak to zrobić szukajcie w następnym poście.

4. Samodzielna organizacja wyjazdu jest skomplikowanym przedsięwzięciem -to na pewno nie dla mnie
Na pewno będzie to prawdą dla zapracowanych osób. Ale też trzeba pamiętać, że Internet jest w dzisiejszych czasach nieocenionym źródłem informacji i można tu znaleźć mnóstwo ludzi gotowych pomóc.

fot.: coralina / rudanaszlaku.blogspot.com

A za te widoki w Portugalii nie zapłaciłam prawie nic. Jakim cudem? Niedługo to zdradzę;]

Podróżowanie, nawet bez biura to nic skomplikowanego i daje wiele satysfakcji. A ponieważ jestem studentką i mam ograniczone środki to jak myślicie co wybieram? Oczywiście najtańszą opcję ;]

Więcej przeczytacie na: http://rudanaszlaku.blogspot.com/2012/02/dlaczego-nie-biuro-podrozy.html

Views: 4770 views   
Photos / Files (2)
fot.: coralina / rudanaszlaku.blogspot.com fot.: coralina / rudanaszlaku.blogspot.com
All Articles
Useful Information  (41)
Local and World News  (12)
Events  (56)
Press  (21)
Other  (25)

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine
  • RSS