Eskapadowcy.pl
Search:

"Boso do... Krosna!" - występ Wojciecha Cejrowskiego
"Boso do... Krosna!" - występ Wojciecha Cejrowskiego

Zapowiada się wyjątkowy piątek na Podkarpaciu. Już 11 maja Krosno odwiedzi Wojciech Cejrowski. Jeden z najbardziej znanych polskich globtroterów spotka się z miłośnikami podróży, podpisze swoje książki oraz opowie o swoich wyprawach. Nie zabraknie również okazji do zrobienia zdjęć i zdobycia autografów.

Grupa Why Not TRAVEL zaprasza 11 maja (tj. piątek) do Krosna na występ Wojciecha Cejrowskiego. Okazji do porozmawiania z podróżnikiem i wysłuchania opowieści o jego przygodach będzie w ten wyjątkowy dzień kilka. Już od godz. 14.00 Wojciech Cejrowski spotka się z mieszkańcami Podkarpacia w biurze Grupy Why Not TRAVEL przy ul. Piłsudskiego 1. Do godz. 17.00 będzie podpisywać swoje książki oraz rozmawiać z czytelnikami. Każdy, kto będzie w tym czasie w okolicach krośnieńskiego rynku, będzie więc miał możliwość osobistego spotkania z podróżnikiem.

Natomiast o godz. 19.00 w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza odbędzie się druga, bardziej oficjalna część wizyty Wojciecha Cejrowskiego w Krośnie. Zgromadzonych gości powita Dyrektor RCKP dr Dorota Cząstka. O godzinie 19.15 swój występ rozpocznie Wojciech Cejrowski. Uczestnicy będą mieli okazję do wysłuchania opowiadań o najodleglejszych zakątkach świata oraz obejrzenia przywiezionych z nich zdjęć. Po występie uczestnicy spotkania będą mieć także możliwość zadania pytań, otrzymania autografu oraz sfotografowania się z Wojciechem Cejrowskim. Zakończenie imprezy przewidywane jest na godzinę 22.15.

Organizatorem "Boso do... Krosna!", wizyty podróżnika na Podkarpaciu, jest Grupa Why Not TRAVEL. - To pierwsze tak duże wydarzenie organizowane przez nas w Krośnie, jestem jednak przekonana, że nie ostatnie - mówi Diana Załoga, dyrektor Grupy Why Not TRAVEL. - Idea zapraszania podróżników i zachęcania do rozmów z nimi zrodziła się w naturalny sposób. Kto inny może nam pokazać radość płynącą z podróżowania, jeśli nie jego najwięksi entuzjaści?

Bilety wstępu na występ w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza dostępne będą już od 15 kwietnia. By zostać posiadaczem jednego z nich należy odebrać go osobiście w biurze Grupy Why Not TRAVEL w Krośnie.

W ramach promocji wydarzenia organizatorzy przygotowali także 40% zniżki na bilety lotnicze od opłaty transakcyjnej za pośrednictwem www.whynotfly.pl, które otrzymają uczestnicy spotkań z Wojciechem Cejrowskim.

Bilety dostępne są w biurze Grupy Why Not TRAVEL, Krosno. Ul. Piłsudskiego 1. Szczegółowe informacje znaleźć również można pod numerem tel. 13 432 00 00.

Views: 5685 views   
Photos / Files (1)
Spotkanie z Wojciechem Cejrowskim
All Articles
Useful Information  (41)
Local and World News  (12)
Events  (56)
Press  (21)
Other  (25)

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine
  • RSS