Eskapadowcy.pl
Search:

XX Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw (27-29 września 2012)
XX Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw (27-29 września 2012)

Tegoroczne Targi TT Warsaw odbędą się tradycyjnie już w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Zarówno ze względu na dwudziestą rocznicę, jak i fakt, że w tym roku dzień uroczystego otwarcia Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw zbiega się ze światowym Dniem Turystyki, obchodzonym corocznie 27 września, impreza będzie obchodzona wyjątkowo uroczyście, a na oficjalnym otwarciu pojawią się znamienite osobistości zarówno ze świata polityki, turystyki, jak i kultury. Targi TT Warsaw potrwają do 29 września. Na zwiedzających czekać będą setki profesjonalnie przygotowanych stoisk. Odświętną oprawę TT Warsaw 2012 dopełnią interesujące seminaria, pokazy, koncerty i szereg imprez okolicznościowych.

TT Warsaw to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie dla branży turystycznej w Polsce, podczas którego prezentuje się tak wiele krajów z całego świata. To doskonała okazja dla przedstawicieli branży turystycznej, by znaleźć wszelkie komponenty, niezbędne do stworzenia atrakcyjnej oferty wyjazdowej dla klientów. To również miejsce poszukiwania inspiracji i wymiany doświadczeń, a także możliwość zdobycia wiedzy, dzięki wielu interesującym seminariom i wykładom.

Targi TT Warsaw pozwalają w jednym miejscu dotrzeć zarówno do odbiorców branżowych, jak i klientów indywidualnych. Przez dwadzieścia lat na TT Warsaw swoją ofertę przedstawiło ponad 8300 wystawców, w tym ponad 100 krajów. W tym czasie imprezę odwiedziło 400 000 zwiedzających.

Profesjonalni odbiorcy poszukują tu nowych trendów i pomysłów na urozmaicenie swojej oferty, ciekawych kontaktów biznesowych, które dają szansę na rozwój firmy. Aby zapewnić im jak najlepsze warunki, organizatorzy przygotują, jak co roku, specjalne strefy do rozmów biznesowych.

Targi są również świetną okazją dla odbiorców indywidualnych, którzy planują zimowy wypoczynek na śniegu lub w ciepłych krajach albo szukają inspiracji na podróż życia, czy wyprawę w odległe, mało znane zakątki świata. W tegorocznym katalogu pojawi się wiele ciekawych propozycji wyjazdowych, a nowi wystawcy urozmaicą swoimi propozycjami wachlarz atrakcji turystycznych. Wśród targowych stoisk znajdą coś dla siebie zarówno zagorzali plażowicze, jak i osoby preferujące aktywny wypoczynek i zwiedzanie. Specjalna oferta będzie czekać na pasjonatów narciarstwa i snowboardu.

Mamy nadzieję, że będą Państwo z nami podczas XX Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, które odbędą się w dniach 27-29 września 2012, w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Więcej informacji na stronie www.ttwarsaw.pl

Views: 6316 views   
All Articles
Useful Information  (41)
Local and World News  (12)
Events  (56)
Press  (21)
Other  (25)

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine
  • RSS