Eskapadowcy.pl
Search:

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Beskidzka 5 w Obiektywie"
Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Beskidzka 5 w Obiektywie"

Dla wielu Turystów od zawsze najpopularniejszą pamiątką z pobytu w Beskidach były i są osobiście wykonane zdjęcia. Ponieważ bardzo dużo takich zdjęć zawiera w sobie nie tylko ciekawe kadry, walory artystyczne i uchwycenie wyjątkowych sytuacji, należy się tymi zdjęciami podzielić z innymi i pokazać, że nie trzeba być profesjonalnym fotografem, by zrobić ładne, ciekawe, a nawet wyjątkowe zdjęcie Beskidów. W ubiegłym roku redakcja Magazynu Turystyki Beskidzkiej Beskidtrek ogłosiła konkurs fotograficzny, który dotyczył Beskidów jako całości. Tym razem konkurs organizowany jest wspólnie z Gminami Beskidzkiej 5 i dotyczy wyłącznie terenów Beskidzkiej 5 ze względu na ogłoszoną przez MTB Beskidtrek inicjatywę "Rok 2011 z Beskidzką 5".

Rozpoczął się sezon wakacyjny i urlopowy, więc wszystkich odwiedzających Beskidzką 5, którzy zrobili tam zdjęcia serdecznie zapraszamy do zaprezentowania swoich prac! Wzorem ubiegłorocznego konkursu, nadesłane zdjęcia będą umieszczane w specjalnej galerii konkursowej na stronie internetowej www.beskidtrek.pl. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe (sprzęt i akcesoria turystyczne), dyplomy, a także nagrody specjalne ufundowane przez Gminy Beskidzkiej 5 oraz przewodniki ufundowane przez Oficynę Wydawniczą Rewasz.

Do konkursu zapraszamy każdego bez względu na wiek i umiejętności fotograficzne. Bystre oko, refleks, a czasem całkowicie przypadkowa sytuacja mogą być bowiem uznane za tak duże walory zdjęcia, iż warsztat jego wykonania nie będzie priorytetem. Zdjęcia na konkurs można nadsyłać od dnia 4 lipca 2011 roku do dnia 31 października 2011 roku. Więcej informacji na temat konkursu pod numerem telefonu 660 069 833 adresem e-mail: magazyn@beskidtrek.pl.

Views: 4983 views   
All Articles
Useful Information  (41)
Local and World News  (12)
Events  (56)
Press  (21)
Other  (25)

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine
  • RSS