Eskapadowcy.pl
Search:

Wakacyjna gra w puzzle na Trójstyku w Beskidzie Śląskim
Wakacyjna gra w puzzle na Trójstyku w Beskidzie Śląskim

Gra w Puzzle na TrójstykuGórale z polskiej Gminy Istebna i czeskiej Hrcavy (a także Mostów u Jabłonkowa) zapraszają do zwiedzania atrakcji po polskiej i czeskiej stronie Trójstyku oraz do udziału w nietypowej grze. Przez 3 miesiące istnieje możliwość zbierania puzzli. Otrzymacie Państwo w ten sposób piękny obrazek - doskonałą pamiątkę i przepustkę do cennych nagród! Dodatkowo, w październiku odbędzie się losowanie nagród głównych! Akcja zbierania puzzli odbywa się w ramach projektu "Poznajcie Region Trójstyku".

Aneta Legierska (z prawej) z Punktu Informacji Turystycznej w Istebnej prezentuje Puzzle.Zasady gry są bajeczne proste. Tak grę opisuje Pani Aneta Legierska z Punktu Informacji Turystycznej w Istebnej: "Zwiedzając kolejne punkty zaznaczone na mapce, która dostępna będzie w Punkcie Informacji Turystycznej, można nie tylko dowiedzieć się czegoś nowego, ale też zbierać 9 elementów układanki (puzzle). Cztery elementy znajdują się po polskiej stronie, kolejne cztery w Czechach, a dziewiąty element będzie można otrzymać na Trójstyku zarówno w Polsce, jak i w Czechach. Po zebraniu wszystkich części układanki osoby powinny zgłosić się do PIT w Istebnej lub w Mostach u Jabłonkova, gdzie zostanie potwierdzona prawidłowość puzzli. Trud wędrówki na pewno się opłaci, gdyż spośród wszystkich osób, które zbiorą całość układanki w połowie października zostanie wylosowana główna nagroda, a za każdą zebraną układankę otrzyma się upominek w Punkcie Informacji Turystycznej!"

Mapka gry w Puzzle na Trójstyku w Istebnej
Regulamin gry w Puzzle na Trójstyku w Istebnej

Szczegółówych informacji na temat gry odziela:

Punkt Informacji Turystycznej
Istebna 68, 43-470 Istebna
tel. 33 855 61 58
www.istebna.eu, promocja@ug.istebna.pl

Projekt "Poznajcie Region Trójstyku" jest współfinansowany ze środków Unii Eurpejskiej.

Views: 6102 views   
All Articles
Useful Information  (41)
Local and World News  (12)
Events  (56)
Press  (21)
Other  (25)

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine
  • RSS