Eskapadowcy.pl
Search:

Polskie rozpoczęcie zimy na Hintertuxie!
Polskie rozpoczęcie zimy na Hintertuxie!

Po długiej wakacyjnej przerwie od szusowania przyszedł czas na wielki powrót na stoki, a dokładnie na stoki tyrolskiego lodowca Hintertux. Jak co roku, na początku listopada startuje tam polska impreza z cyklu The Polish Pow(d)er Week in Hintertux, która znów zgromadzi amatorów nart i snowboardu z całej Polski. W programie imprezy testy sprzętu zimowego, zawody narciarsko-snowboardowe, bieg na orientację, koncerty na żywo, dyskoteki i mnóstwo innych atrakcji...

Już od 5 listopada 2011 polska atmosfera będzie królowała na lodowcu Hintertux aż przez 6 dni. Stoiska imprezy The Polish Pow(d)er Week in Hintertu jak co roku staną przy stacji Tuxer Fernerhaus na wysokości 2.660 m n.p.m., gdzie polska muzyka będzie zagrzewała do szusowania po ośnieżonych i świetnie przygotowanych stokach. W takich warunkach będzie można testować sprzęt narciarski od światowej klasy producentów (Rossignol, Blizzard, Head, K2, Dynastar oraz Kneissl) i szkolić swoje umiejętności narciarsko-snowboardowe podczas skiguidingu z polskimi instruktorami ze szkoły narciarskiej Mixtura. To dobra okazja nie tylko do wyzbycia się błędów w sztuce szusowania, ale i możliwość poznania najciekawszych stoków lodowca Hintertux. Dobra wiadomość dla rodzin z dziećmi: maluchy będą mogły odpoczywać od jazdy na nartach w przedszkolu, czynnym w godzinach otwarcia stoiska!

W czasie imprezy nie zabraknie też odrobiny zdrowej, drużynowej rywalizacji - jak co roku będzie można wziąć udział w Zawodach o Puchar Świstaka oraz w nowej konkurencji, czyli w biegu na orientację. Na uczestników czekają cenne nagrody i przede wszystkim świetna zabawa.

W ramach wieczornych atrakcji pierwszego dnia PPWH, tuż u podnóża lodowca zapłonie wielkie ognisko inauguracyjne. Przy dźwiękach gitary będzie można rozgrzać się kubkiem tradycyjnego grzańca, wypić piwo i upiec na ognisku polską kiełbasę. W kolejne wieczory, w typowo tyrolskim lokalu Die Kleine Tenne, temperaturę podkręcą rockowe brzmienia w czasie koncertów grup Burn oraz Ścigani. Poza tym uczestnicy PPWH będą mieli okazję do tego, żeby cofnąć się w czasie o parę miesięcy i znów poczuć gorący letni klimat w czasie hawajskiej imprezy. Atmosferę na parkiecie będą podkręcać do białego rana najgorętsze, wakacyjne hity. Uwaga: obowiązkowe przebranie!

Aby bezpłatnie korzystać z atrakcji imprezy XII The Polish Pow(d)er Week wystarczy wykupić pakiet pobytowy lub zamówić karnet narciarski za pośrednictwem strony www.zillertalinfo.pl lub www.tyrolinfo.pl. Ci, którzy zarezerwują noclegi i skipassy na własną rękę, a będą chcieli wziąć udział w imprezie, będą mogli wykupić identyfikator i opaskę w cenie 15 euro od osoby, w namiocie Zillertalinfo na stacji Tuxer Fernerhaus lub w lokalu Die Kleine Tenne.

Szczegółowy program imprezy znajdziecie tutaj:
http://www.zillertalinfo.eu/pl/imprezy/najblizsza_impreza/program_imprezy
http://www.tyrolinfo.pl/pl/imprezy/najblizsza_impreza/program_imprezy

Views: 5225 views   
Photos / Files (1)
The Polish Pow(d)er Week in Hintertu XII
All Articles
Useful Information  (41)
Local and World News  (12)
Events  (56)
Press  (21)
Other  (25)

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine
  • RSS