Eskapadowcy.pl
Szukaj na stronie:

Blog: TURTREK

Przeszukaj wpisy:

Pokaż Wszystkie Wpisy

Archiwum

Kategorie

TURTREK - Stowarzyszenie SPRĘŻYNA
Przesłane: 2013-03-09 - 0 komentarz(y)

TURTREK

SPŁYWY KAJAKOWE

WYPRAWY ROWEROWE, GÓRSKIE WĘDRÓWKI, NURKOWANIE, ŻEGLARSTWO

STOWARZYSZENIE SPRĘŻYNA

CENTRUM EDUKACJI NIEFORMALNEJ

Dewiza firmy:

Jednym z głównych celów Stowarzyszenia jest: "Rozwijanie aktywności sportowej, turystycznej i rekreacyjnej, w tym promowanie zdrowego stylu życia" Realizując ten cel powstał projekt skierowany do mieszkańców gminy Czorsztyn, a także do tych wszystkich osób, które nie lubią bezczynnie siedzieć w domu. Nazwaliśmy ten program - TURTREK.

Ale TURTREK to coś więcej. TURTREK to nie tylko pomysł na aktywne spędzanie wolnego czasu, TURTREK to hobby, to pasja, to zew wolności, to miłość przyrody i czystego powietrza. TURTREK to smak górskiej przygody, to szmer płynącej rzeki, to szum wiatru w uszach. TURTREK to czynny wypoczynek w gronie przyjaciół i znajomych, to zmaganie się z własnym lenistwem, słabością, bólem mięśni, to pot, palące słońce, deszcz, śnieg, wiatr i woda. TURTREK to odkrywanie tajemniczych ścieżek w okolicy własnego domu, ale również tych które prowadzą gdzieś hen za horyzont, poznawanie miejsc nieznanych i rzadko odwiedzanych, odkrywanie piękna zachodów i wschodów słońca, milionów gwiazd na niebie, głosów otaczającego świata, jego zapachów i barw. TURTREK to smak ogniskowych potraw, dźwięki gitary, blask żaru dogasającego ogniska w ciemną noc, to sny pod gwiazdami, poranna kawa na łące mokrej od rosy. TURTREK to przeżycia, których nie będziesz mógł zapomnieć do końca swych dni, a może jeszcze dłużej!!! Zapraszamy więc do odwiedzenia nas w wirtualnym świecie internetu lub w realnej rzeczywistości. Skontaktujcie się z nami aby wspólnie wyruszyć w świat pełen przygód i niezwykłych wydarzeń.

DO ZOBACZENIA NA SZLAKU !!!

Stowarzyszenie SPRĘŻYNA

Centrum Edukacji Nieformalnej

Mizerna 144

34-440 Kluszkowce

KRS: 0000413588

Telefon: 692 237 406

Strona internetowa: www.sprezyna.neostrada.pl

e-mail: turtrek@interia.pl

Delicious Google Digg This! Facebook Wykop.pl Co robię? Nasza klasa Grono Gadu Gadu Flaker Blip MySpace
 


* Portal Eskapadowcy.pl nie ponosi odpowiedzialności za publikowane przez użytkowników treści. Publikowane treści są własnością ich Autorów. Zgłoś Niewłaściwą Zawartość.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine
  • RSS