Eskapadowcy.pl
Search:

Event Details
Guests
Photos
 
Event Information
Event Name Stand-Up Kraków Grzanka&Biskup&Wojciech- PREMIERA!
City/Town Kraków
Location Centrum Kultury Rotunda
ul. Oleandry 1

Event Date/Time 2024-07-16 02:13 to 2015-12-01 20:00
Host Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA
Event Description MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH- PREMIERA

Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: "pozytywny wariat." Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er, występuje na scenie od 10 lat. Jest członkiem grupy POLIŻ STAND-UP oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Zagra nowy program pełny autoironii, ciekawych obserwacji. Musisz go zobaczyć!

STAND-UP KRAKÓW Grzanka & Biskup & Wojciech

STAND-UP KRAKÓW to trzech gości konsekwentnie coraz mniej młodych ciałem, ale w dalszym ciągu niepokornych, zbuntowanych i młodych duchem. Trójca- Grzanka, Wojciech, Biskup to jedna wielka jazda bez trzymanki. Na ich występ składają się żarty z każdej możliwej tematyki niesione lekko tylko kontrolowaną anarchią. Zagrają swoje najlepsze teksty oraz nowe eksperymentalny materiał, parodie na żywo,improwizacje,anegdoty oraz czołgi Grzany! Musisz to zobaczyć

Tomek Biskup. Jeden z niewielu na świecie biskupów-ateistów. Kabareciarz, który uśmiecha się rzadziej niż deszcz pada na pustyni Gobi. Mimo to potrafi być śmieszny.

Adam Grzanka. Sławny hutas, konferansjer, kabareciarz i fan metalu. W jednym. Aż dziwne, że się to wszystko mieści. Gada niby o niczym, ale jednak ciekawie. Magnetyczna osobowość i lata doświadczenia na scenie pozwalają Adamowi, zainteresować publiczność nawet najbardziej ulotnymi kwestiami.

Krakowska Scena Stand-Up
1.12.2015 o godzinie 20:00
Centrum Kultury "Rotunda"
Bilety:
przedsprzedaż: 15zł studencki/20zł normalny
w dniu koncertu: do nabycia na : www.paka.pl/bilety-paka/ , www.biletynakabarety.pl oraz w
kasie Rotundy.
Event Type Cultural Events

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine
  • RSS