Eskapadowcy.pl
Search:
Which are your favourite trekking routes? Are local caves worth exploring? What about tasting a delicious local cheese called oscypek?
Total posts: 15
Joined: 12 years ago
Posted 16:01 2022-04-05

Drodzy forumowicze, mam do Was małe pytanie ... Chcemy początek czerwca spędzić w Tatrach, ale naszym jednym celem nie są góry - bo nie mamy aż takiej kondycji i przygotowania, tylko chcemy też skorzystać z innych atrakcji. Z tego co się wstępnie orientowałem do biura podróży mają w swojej ofercie różne ciekawe oferty na wakacje w Zakopanem - https://ototatry.pl/ - to jest jedno z nich i pytanie, czy ktoś z Was skorzystał z ich oferty i może się coś więcej wypowiedzieć czy warto, czy faktycznie te atrakcje są fajnie zaplanowane i przeprowadzone, co by nie brać "kota w worku". Dzięki!

Total posts: 5
Joined: 1 year ago
Posted 11:34 2022-09-06

Ciekawe miejsce, żeby znaleźć jakiś pomysł, chodzę po górach i powiem Ci, że najciekawsze jest to co ktoś opowie lub opisze z własnego doświadczenia. Przynajmniej u mnie takie wycieczki sprawdzają się najlepiej.

Total posts: 21
Joined: 10 years ago
Posted 04:20 2022-09-08

Moja niedawna wycieczka z powodu pogody nie mogła odbyć się w Tatry, ale tak jak mówisz kierując się opiniami znajomych szukałam ciekawego kierunku na wycieczkę z dziećmi z Krakowa. Genialnym miejscem okazał się Zatorland https://zatorland.pl w Zatorze k/Oświecimia. Spędziliśmy tam dwa dni jak na przywoity park rozrywki przystało. Niesamowite ruchome dinozaury, ruchome wielkie owady, dom szalonego naukowca i lark mitologii były chyba najciekawsze, poza oczywiście wesołym miasteczkiem.

Total posts: 46
Joined: 4 years ago
Posted 17:24 2022-09-21

Wiecie, jest tak wiele atrakcji w różnych miejscach, że nie idzie tego zliczyć. Na pewno warto w sieci troszkę zawsze poszperać, bo tutaj najwięcej można się dowiedzieć o poszczególnych miejscach... Chociażby ja z tego https://hasajacezajace.com/gory-swietokrzyskie-atrakcje-dla-rodziny/ artykułu dowiedziałam się jakie świetne atrakcje dla całej rodziny są udostępnione w Górach Świętokrzyskich. Teraz mogę tam się wybrać :)

Total posts: 5
Joined: 2 months ago
Posted 14:13 2024-02-23
Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine