Eskapadowcy.pl
Szukaj na stronie:
"Czarny ląd" to bardzo zróżnicowany kontynent. Wybierasz gorące kurorty Egiptu czy Tunezji? Czy lepiej zapuścić się dalej w głąb lądu?
Razem Wypowiedzi: 1
Dołączył: 7 lat temu
Wysłany 23:37 2011-08-28

Niesamowita okazja czeka na Was na profilu Tunezji w portalu Facebook - http://www.facebook.com/ZapraszamyDoTunezji . Możecie wygrać wycieczkę do tego pięknego kraju oraz dowiedzieć się ciekawostek na temat Tunezji.

Zapraszamy

Razem Wypowiedzi: 7
Dołączył: 7 lat temu
Wysłany 18:40 2012-03-18

Tunezja jest świetna, rozważam wyjazd tam, waham się jednak czy nie lepiej wybrać się do Egiptu, co prawda chyba każdy miał okazję go zobaczyć, jednak to mnie nie zniechęca przed kolejną wizytą. Tunezja to miejsce, w którym nigdy jeszcze nie byłam, dlatego też brzmi kusząco. Chciałabym bardzo się tam udać w jedno z tych miejsc i nie przepłacić.

Razem Wypowiedzi: 3
Dołączył: 7 lat temu
Wysłany 08:59 2012-07-12

A ja byłem i ogólenie polecam - http://travel4fun.pl/tunezja-borj-cedria/

Razem Wypowiedzi: 2
Dołączył: 5 lat temu
Wysłany 15:16 2013-07-08

Tez bylem i polecam kazdemu taki wyjazd, Tunezja zniewala swoim pieknem. Bedac w temacie, przyszlym podroznikom polecam zainteresowanie sie konkursem Viva Club, mozna wygrac darmowy wyjazd w tamtejsze strony: http://www.vivaclub.eu/kampania/tunezja.php

Razem Wypowiedzi: 3
Dołączył: 3 lata temu
Wysłany 22:47 2015-03-28

Pewnie teraz turyści z Polski długo nie wyjadą do Tunezji przez to co się stało.

Razem Wypowiedzi: 4
Dołączył: 3 miesiące temu
Wysłany 12:30 2018-11-18

Ja zawsze szukam najkorzystniejszych finansowo rozwiązań. I bez wątpienia takim rozwiązaniem jest obecnie trwający konkurs https://bringyourtop10.accorhotels.com/pl - do wygrania jest wycieczka w nasze wymarzone miejsce na świecie. Możecie wybrać Paryż, Londyn ale także Nowy Jork czy Tokio. Świetna sprawa, a zasady są banalnie proste!

* Portal Eskapadowcy.pl nie ponosi odpowiedzialności za publikowane przez użytkowników treści. Publikowane treści są własnością ich Autorów. Zgłoś Niewłaściwą Zawartość.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine