Eskapadowcy.pl
Search:
China? Japan? India? Where is the best touch of the orient? Does sushi in Europe taste the same?
Total posts: 2
Joined: 10 years ago
Posted 15:11 2013-05-21

O podróży do Bhutanu marzę już od dawna. Niestety samemu nie można tam pojechać. Jedyne biuro bez pośredników jakie zlalazłem to Dharma Adventures. Czy ktoś był kiedyś w tym kraju? Jak wyglądała wasza podróż i jak tam dotarliście? Będę wdzięczny za wskazówki. Pozdrawiam.

Total posts: 2
Joined: 10 years ago
Posted 09:33 2013-05-23

Ja byłam teraz w kwietniu na wycieczce właśnie z Dharma Adventures. Świetna przygoda, polecam :) plan podróży wyglądał dokładnie tak http://www.bhutanadventure.pl/attachments/article/19/BHUTAN%20-%20wiosna%202013%20.pdf jeśli chodzi o przylot do Bhutanu, to znalazłam jakąś okazje do Bangkoku z Warszawy i potem jeszcze oddzielny lot do Paro. Podróż może fakt trochę męcząca, ale za to przeżycia z takiej wyprawy są niezapomniane. A kiedy się wybierasz? Z tego co się orientuję kolejny termin wyjazdu jest w październiku :)

Total posts: 2
Joined: 10 years ago
Posted 13:33 2013-06-06

Tak tak, kolejny wyjazd z Dharma Adventures jest 15 października i właśnie w tym terminie planuję wyruszyć w swoją podróż życia :) Muszę tylko jeszcze znaleźć jakąś okazję na loty do Paro. W programie jest trekking i rafting, jakoś specjalnie się Sophiena do tego przygotowywałaś?

Total posts: 2
Joined: 10 years ago
Posted 15:55 2013-06-10

Na pewno kurtka przeciwdeszczowa i buty nieprzemakające z twardą podeszwą się przydadzą, a tak poza tym nie musisz robić jakoś mega wielkich przygotowań. Na miejscu wszystko Ci wytłumaczą, bez obaw :) na te wyjazdy z Dharma Adventures jeżdżą przemili ludzie, więc jak będziesz potrzebował pomocy to na pewno ją znajdziesz :)

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine