Eskapadowcy.pl
Search:
What is the most convenient way to get to your destination? Which means of transport is best to use not to lose your way? What kind of tickets to buy? Have you got a vacant place to where you are going? Or are you looking for a vacant place somewhere?
Total posts: 4
Joined: 12 years ago
Posted 09:18 2012-04-01

czeka mnie podróż z okęcia i zastanawiam się co mam zrobić z samochodem? myślałam, żeby zostawić na parkingu tylko, ze jest ich sporo i nie wiem na jaki się zdecydować Najbliżej jest chyba Park & Fly na krakowskiej, ale chcę poznać wasze opinie, czy ktoś z niego korzystał ? Jeśli tak to podzielicie się waszymi doświadczeniami

Total posts: 3
Joined: 12 years ago
Posted 23:11 2012-04-12

gdybyś miał okazję korzystać z lotnisko wrocław polecam parking lotnisko wrocław lokalizację maja idealną- jakies 200m od terminala no i ceny całkiem znośne. ostatnio płaciłem 15zł za dobę

Total posts: 2
Joined: 12 years ago
Posted 16:21 2012-04-15

butterfly znam ten parking, o którym piszesz. Korzystałam z niego kilka razy i jestem bardzo zadowolona, dużo miejsc, gdzie możesz zostawić samochód, pewność bezpieczeństwa, że nic się z autem nie stanie, jak Ty będziesz wypoczywać i do tego bardzo bardzo miła obsługa.

Total posts: 2
Joined: 12 years ago
Posted 16:40 2012-04-15

Najlepiej wejść na stronę http://www.parkinglotnisko24.pl/, tam wygodnie i tanio zarezerwujesz sobie parking przy Okęciu. System ocen pomoże Ci wybrać najlepszy, ja często korzystam z tej opcji.

Total posts: 2
Joined: 12 years ago
Posted 20:38 2012-05-10

z mojego punku widzenia to wygląda tak, że jak już trafimy na miejsce, które spełnia nasze oczekiwania każdy z nas lubi pewnie coś innego, mnie ten park przy Krakowskiej 42 przekonuje przede wszystkim po pierwsze za wspomniane wcześniej bezpieczeństwo, ale też za lokalizację i za pomocną obsługę :)

Total posts: 4
Joined: 12 years ago
Posted 08:31 2012-07-01

ja mam tak, że zanim skorzystam z jakichś usług, wcześniej staram się dokładnie sprawdzić co i jak, żeby się później nie rozczarować. Dlatego zapytałam was o opinie, tak jest lepiej niż szukać w googlach,bo się naciąć tylko można. Dzięki za opinie i inne namiary, ale jednak pierwsza decyzja bywa najlepsza. I postawiłam na ten parking przy Alei Krakowskiej 42. Wszystkie opinie, jakie czytałam i słyszałam okazały się prawdą ;) nie zawiodłam się i na pewno będę do nich wracać.

Total posts: 4
Joined: 10 years ago
Posted 10:37 2014-02-20

Teraz powstało sporo portali pozwalających wyszukiwać parkigngi lotniskowe. Jestem z Wrocławia więc szukałem w tamtych okolicach i z porównania ofert wybrałem Parking Lotnisko Wrocław - Maro. W sumie fajna sprawa bo są podane ceny i odległość od lotniska.

Total posts: 21
Joined: 11 years ago
Posted 15:13 2014-06-06

Korzystałam niedawno z usługi START PARKING w Warszawie, właściwie w Modlinie. Rezerwowałam miejsce przez Internet na stronie: http://www.startparking.pl/ Zostawiłam samochód na bezpiecznym parkingu i dowieźli mnie na samolot na czas. W drodze powrotniej, kiedy samolot się opóźnił, nie naliczyli dodatkowych opłat.

Total posts: 2
Joined: 5 years ago
Posted 14:33 2018-09-19

Ja też korzystałem z kilku parkingów w okolicy Lotniska Modlin. Polecam m.in. w Stanisławowie parking 66

Total posts: 2
Joined: 5 years ago
Posted 13:42 2018-12-15

Ja w poprzedni weekend korzystałem po raz pierwszy z takiego parkingu. Nie wypowiem się o innych, ale przy Szyszkowej 45 https://www.odlotowyparking.pl/ wszystko przebiegło beż żadnych problemów. Nie wiedziałem, że ceny za takie parkingi są tak tanie.

Total posts: 3
Joined: 5 years ago
Posted 14:49 2019-06-03

Też polecam parking przy lotnisku. Najbliżej i najbezpieczniej. Korzystałam kiedyś z innych ale później więcej kłopotu niż to warte. Lepiej zapłacić i mieć pewność, że auto czeka.

------
autoskup-szczecin.eu/

Total posts: 13
Joined: 7 years ago
Posted 07:45 2019-07-16

Jak dla mnie to mega wygodna opcja. Nie trzeba się nikogo prosić żeby Cie zawiózł na lotnisko, a wiadomo że to ta sama trasa robiona 4 razy aż. Tak samo nie wydaje się pieniędzy na taksówkę, busa, parking przeważnie taniej wychodzi... Ja bardzo często korzystam, jak widzę po parkingach wiele osób tak samo robi. Często latacie samolotami na wakacje? Macie może jakieś swoje ulubione, sprawdzone linie? Warto sobie poczytać na takich portalach jak https://www.esky.pl/linie-lotnicze/al/sk/sas zarówno opinie jak i podstawowe informacje na temat danych linii. Będzie to potrzebne przy wyborze odpowiednich przelotów :)

Total posts: 51
Joined: 4 years ago
Posted 20:47 2024-02-29

Zdecydowanie warto tutaj wyróżnić chociażby Parking Pyrzowice ArtLOT . Mój znajomy, który korzysta często z usług lotniska w Katowicach korzysta z ich usług i naprawdę jest zadowolony. Jak dotąd nie miał żadnych nieprzyjemności z autem i korzystanie z ich parkingu jest banalnie proste.

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine