Eskapadowcy.pl
Szukaj na stronie:
Nie wiesz gdzie umieścić wpis? Nie pasuje do żadnej kategorii, ani do tematyki turystycznej? Zatem pisz tutaj...
Razem Wypowiedzi: 2
Dołączył: 2 lata temu
Wysłany 12:02 2017-06-30

Przed wyjazdem na wakacje polecam odświeżyć swoją garderobę, można wtedy zrobić furorę nowymi ciuchami w nowym miejscu.

Razem Wypowiedzi: 2
Dołączył: 1 rok temu
Wysłany 07:24 2017-12-04

U mnie zakupy na wycieczkę trochę inaczej wyglądają :D Przede wszystkim zawsze musze zadbac w pierwszej kolejnosci o jedzenie. Nawazniejsza to jest kawa. Zawsze biore ze soba gdziekolwiek nie pojade:)

Razem Wypowiedzi: 4
Dołączył: 1 rok temu
Wysłany 13:49 2018-01-05

Zakupy na wycieczkę to przede wszystkim jedzenie nie wymagające specjalnych warunków ;)

Razem Wypowiedzi: 7
Dołączył: 1 rok temu
Wysłany 08:32 2018-02-12

Nowe ciuchy czy nowa fryzura szczególnie sprawdzają się na wyjeździe integracyjnym z paczką dobrych znajomych z pracy. W ten sposób istnieje pewna szansa, ze ktoś zobaczy w nas coś pozytywnego czego wcześniej na co dzień nie widział.

Razem Wypowiedzi: 5
Dołączył: 9 miesięcy temu
Wysłany 12:48 2018-06-20

U mnie żadna wyprawa się nie obejdzie bez podręcznej apteczki. Ze względu na moje dzieciaki, które źle znoszą zmiany klimatyczne i nawet podróż z Poznania w góry potrafi wywołać u nich przeziębienie. Było już kilka sytuacji, gdzie po powrocie ze szlaku zaczynał się katar, kaszel... Niestety, takie uroki obniżonej odporności. Dlatego zawsze mam pod ręką przynajmniej jakieś proszki na przeziębienie,leki przeciwbólowe i Fosidal, który ratuje moje dzieciaki przed rozwojem infekcji dróg oddechowych - www.apteka-melissa.pl/produkt/fosidal-2mgml-smak-pomaranczowy-150-ml,4476.html :)

Razem Wypowiedzi: 9
Dołączył: 3 lata temu
Wysłany 09:59 2018-10-26

To zależy gdzie jade. Jak w góry to obowiązkowo na https://www.sport-shop.pl zamawiam to co potrzebne ze sprzętu i odzież. Jednak w górach takie rzeczy są potrzebne. Za to jak jadę nad morze to nic prócz stroju kompieloweg nie jest dla mnie wazne.

* Portal Eskapadowcy.pl nie ponosi odpowiedzialności za publikowane przez użytkowników treści. Publikowane treści są własnością ich Autorów. Zgłoś Niewłaściwą Zawartość.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine