Eskapadowcy.pl
Search:
Don’t know where to place your entry? Doesn’t fit any category, or tourist-related topics? Post your entry here...
Total posts: 11
Joined: 6 years ago
Posted 15:48 2018-08-07

Hej! Szukam tableta z przeznaczeniem do firmy. Konkretnie mam na myśli branżę logistyczną. Mam nadzieję, że polecicie mi coś naprawdę dobrego. Ja niestety nie znam się na takich nowinkach technologicznych. Udało mi się jedynie znaleźć model Zebra ET50. Uważacie, że to dobry wybór?

Total posts: 31
Joined: 5 years ago
Posted 14:22 2019-01-14

Witaj. Twój tablet wydaje się dość dobrym wyborem. Szkoda, że nie napisałaś jaką firmę zakładasz. Jeśli typowe biuro lub księgowość to pewnie wystarczy. Chcąc się zająć np. obrabianiem zdjęć czy programowaniem laptop powinien spełniać inne kryteria. Może doprecyzuj? Pomijając parametry laptopa z pewnością przyda Ci się dobry program chroniący. W naszej firmie korzystamy z malwarebytes endpoint security https://www.vebo.pl/malwarebytes-endpoint-security Sprawuje się rewelacyjnie, a co ważne dodatkowo blokuje nam złośliwe oprogramowanie i strony internetowe. Wiele osób rozpoczynając działalność zapomina o tym!

Total posts: 5
Joined: 5 years ago
Posted 12:18 2019-06-14

Cześć. Zebra to dobra marka. Mam na oku mobilny skaner kodów kreskowych MC92n0 właśnie od Zebry - https://ganeo.pl/urzadzenia/359-terminal-zebra-mc92n0.html

Total posts: 16
Joined: 6 years ago
Posted 15:03 2019-11-26

Idą święta i warto pomyśleć o kartkach na święta dla klientów w firmie. Widziałam takie propozycje na https://letica.pl/oferta/kartki-swiateczne-dla-firm/ . Moim zdaniem warto o nich pomyśleć bo sprawdzą się na pewno doskonale. A klient gdy wie, że pamiętamy o nim to na pewno powraca.

Total posts: 51
Joined: 4 years ago
Posted 16:18 2022-02-21

A czy ktoś z was wie - jak dokładnie działa warszawa biuro wirtualne? Czy warto byłoby postawić na takie właśnie rozwiązanie? Pytam, ponieważ zauważyłam, że sporo osób sobie ceni właśnie wirtualne biura, zwłaszcza https://www.jerozolimskie89.eu/ . Ponoć, dzięki temu nie trzeba wcale szukać lokalu typowo pod wynajem. Możemy przykładowo w zaciszu nawet swojego domu pracować.

Total posts: 7
Joined: 3 years ago
Posted 18:13 2022-03-18

Jaki samochód do firmy wybrać?

Total posts: 13
Joined: 3 years ago
Posted 15:30 2022-03-31

Dobre pytanie jakie zadaje sobie wielu przedsiębiorców. W pierwszej kolejności trzeba sobie zdać sprawę z tego, że w biznesie nie ma miejsca na oszczędności w tym aspekcie. W końcu to każdego dnia mamy ważne wyjazdy i nie możemy sobie pozwolić na awarie samochodu. Dlatego też widać rosnący trend wybierania nowych modeli. Oczywiście nie musimy posiadać pełnej kwoty ponieważ mamy dostępne możliwości finansowania zakupu. Z bardziej popularnych marek to Renault - https://www.renaultfinansowanie.pl/praktyczne-informacje/dokumenty-zwiazane-z-obsluga-kredytu wpisuje się idealnie w definicję jakości przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Do tego warunki leasingu są bardzo dobre.

Total posts: 51
Joined: 4 years ago
Posted 06:59 2022-11-26

Na pewno też sporo z was prowadzi kampanie internetowe reklamowe dla siebie, a skoro tak to warto byłoby też przeprowadzić sobie raz po raz audyt seo. Jeżeli nie wiecie na czym to polega i dlaczego jest to ważny proces, śmiało tutaj https://uniqueseo.pl/audyt-seo/ możecie zaglądnąć. Macie tam wszystko opisane.

Total posts: 1
Joined: 2 months ago
Posted 17:50 2024-05-24

Zebra to badzo dobra marka. Nasza firma od dłużczego czasu współpracuje ze sprawdzonym dostawcą Codeon, kupująć czytniki kodów kreskowych i kolektory danych marki Zebra. Ale w zeszłym roku ta firma zaoferowała nam zawansowane niedroge kolektory danych chińskiego producenta Chainway. Polecam! www.codeon.net.pl/filter-results/kolektory-terminale-danych/chainway

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine