Eskapadowcy.pl
Search:
Don’t know where to place your entry? Doesn’t fit any category, or tourist-related topics? Post your entry here...
Total posts: 9
Joined: 5 years ago
Posted 13:21 2018-10-09

Macie jakies propozycje?

Total posts: 5
Joined: 5 years ago
Posted 11:44 2018-10-10

Wiesz pomyslow moze byc tyle ile ludzi :) Duzo tutaj zalezy od tego na jakie uslugi jest zapotrzebowanie w Twoim rejonie. Jesli chcesz zarabiac duze pieniadze to radze wejsc w cos bardziej specjalistycznego tak jak to zrobil moj dobry znajomy. Zdecydowal sie na zalozenie firmy ktora wykonuje zadania oparte o sprzet do zadan ciezkich np. https://www.riwal.com/poland/pl-pl Wlasnie RiwalPoland robi najbardziej niezawodny sprzet sprawdzajacy sie nawet w najtrudniejszych warunkach. Przy tak duzych zleceniach nie mozna sobie pozwolic na zastoj takze musisz to wziasc pod uwage podczas wyboru.

Total posts: 9
Joined: 5 years ago
Posted 22:38 2018-12-03

Własna firma to fajna sprawa. Tylko pamiętajcie, ze nie wszystko jest takie latwe jak to się wydaje na początku. Na przykład kwestia związana z outsourcingiem księgowym. Już lepiej na samym początku zaufać specjalistom i zdać się na pomoc np GLC.

Total posts: 6
Joined: 5 years ago
Posted 09:56 2019-01-21

Według mnie najlepsze są sprawdzone pomysły w branżach na które jest zawsze popyt. Przykładowo w branży weselnej. Trzeba tylko zrobić research jak wygląda saturacja rynku w Twojej okolicy, na przykład przeglądając oferty na https://www.planujemywesele.pl/ - jak jest gdzieś luka to można działać :)

Total posts: 4
Joined: 5 years ago
Posted 22:07 2019-01-21

Tylko w nich bedzie duza konkurencja :/

Total posts: 8
Joined: 7 years ago
Posted 18:44 2019-01-22

Pomysł to jedno jeszcze jest wykonanie i środki. Warto od pierwszych kroków w biznesie pomyślec o jakiejś ksiegowości bo to potrafi przytłoczyc. Warto wykorzystac np oprogramowanie. Ciekawa opcja dla tych co lubią miec pod kontrola swoją księgowosc ;)

Total posts: 16
Joined: 6 years ago
Posted 20:55 2019-02-26

W takim biurze warto zainwestować jeszcze w szkolenia różnego typu np. PPOŻ. Osobiście tam zawsze znajduje wiele ciekawych propozycji.

Total posts: 3
Joined: 5 years ago
Posted 18:16 2019-03-01

W sumie to tak.

Total posts: 13
Joined: 7 years ago
Posted 12:15 2019-05-28

Dobrze przemyślcie tą decyzje, nie raz młode firmy bardzo szybko muszą ogłosić upadłość niestety... Wiadomo, że własna firma zawsze wiąże się z jakimś ryzykiem. Poczytajcie sobie na czym polega upadłość gospodarcza na stronie https://wyzerujdlugi.pl/upadlosc-konsumencka/ Również opisują tu kwestie upadłości konsumenckiej.

Total posts: 5
Joined: 5 years ago
Posted 17:14 2019-06-20

Ja w lipcu otwieram swój sklep z odzieżą używaną. Mieszkamy w małym mieście i ludzi tu po prostu nie stać na cotygodniowe zakupy w galerii, czy noszenie znanych i cenionych marek. U nas każdy (zarówno młodszy jak i starszy) woli przejść się na second hand i poszukać ładnych i tanich ciuchów. A czasem można znaleźć takie perełki że kopara opada hehe :) Sklep bedzie na dużym osiedlu, niedaleko drogi więc nie zakłądam porażki! Mój mąż natomiast ma fach w ręku- jest hydraulikiem. Zajmuje się przede wszystkim wymianą/montażem kotłów grzewczych, czy zbiorników buforowych (jeśli nie wiesz co to jest, to możesz sobie poczytać na przykład tu: http://www.noel.pl/ ). Dodatkowo, po remoncie łazienki zrobi biały montaż, czy zamontuje podłogówkę w całym domu. Myślę że prowadzenie własnego biznesu przynosi znacznie więcej pieniędzy i satysfakcji niż pracowanie "na kogoś"

Total posts: 7
Joined: 6 years ago
Posted 11:32 2019-07-13

Najczęściej wygląda to tak, że ten sam wpada, albo wynika z nadażającej się okazji. Może nie szukajcie czegoś na siłę. Ja zainteresowałem się dystrybucją gazów, butle gazowe, a także i paliwo LPG, znalazłem na to zapotrzebowanie u mnie. Jeżeli w tym kierunku chcecie iść to zajrzyjcie na https://tezet.pl/oferta/laboratorium/ W tym miejscu będziecie mogli zbadać jakość gazów.

Total posts: 6
Joined: 4 years ago
Posted 19:34 2019-11-14

Biznes to ciezki temat...

Total posts: 50
Joined: 4 years ago
Posted 11:35 2023-03-02

Teraz również warto byłoby zastanowić się nad opcjami promowania swojej firmy. Myślę, że tutaj warto wziąć pod uwagę chociażby targi branżowe, które naprawdę przynoszą świetne rezultaty, jak chodzi o pozyskanie klientów itd. Tutaj https://versus-targi.pl/2019/08/13/zjawiskowe-stoisko-targowe-szansa-marketingowa-twojej-firmy/ nawet macie więcej szczegółów na ten temat.

Total posts: 13
Joined: 3 years ago
Posted 18:11 2023-04-29

W sumie to macie rację.

Total posts: 9
Joined: 5 years ago
Posted 19:11 2023-05-16

Zgadza się.

Total posts: 6
Joined: 5 years ago
Posted 19:13 2023-05-16

Fakt, prowadzenie własnej firmy to może być duże wyzwanie. W praktycznie każdej branży jest duża konkurencja więc lepiej będzie znaleźć coś bardziej wyspecjalizowanego. Ciekawym pomysłem jaki można znaleźć na forach biznesowych jest prowadzenie firmy działające w branży telecom. Mam tutaj na myśli projektowanie i instalowanie sieci dla przedsiębiorstw. Podobno zapotrzebowanie na takie usługi jest ogromne, oczywiście mówimy o świadczeniu jak najwyższej jakości usług. Dlatego też nie można szukać oszczędności na materiałach tylko wybierać sprawdzone na rynku mikrorury - https://e-media.com.pl/Mikrorury-c841 Raz wykonana instalacja światłowodowa będzie służyła przez długie lata także możemy spokojnie przedłużyć gwarancję na wykonaną usługę i wygrać łatwo z konkurencją.

Total posts: 7
Joined: 5 years ago
Posted 16:57 2023-05-23

Dobrze jest poznać zdanie innych osób w tak ważnym temacie jak biznes. Znajdziemy wiele książek znanych autorów jednak zawsze najważniejsza jest wiedza praktyczna. Posiadanie mentora to klucz do sukcesu w dłuższej perspektywie czasu. Pytanie jakie trzeba sobie zadać to: w jakiej branży powinniśmy startować? Patrząc na zapotrzebowanie rynkowe to zawsze wyspecjalizowane firmy mogą liczyć na dużo zleceń. Mogą to być te z wykorzystaniem przemysłowych materiałów z kategorii termoizolacja - https://www.zamac.pl/oferta/plyty-izolacyjne-ogniotrwale-termoizolacyjne/ gdzie przy realizacji nie możemy sobie pozwolić na żaden błąd. Stawiając na wysoką jakość materiałów i samych usług, szybko zbudujemy renomę firmy. Oczywiście zawsze możemy ten efekt zwiększyć korzystając z marketingu internetowego.

Total posts: 50
Joined: 4 years ago
Posted 07:31 2023-08-01

Myślę, że skoro jesteśmy przy tym temacie, to warto też wspomnieć tutaj o firmie EJKO http://ejko.com.pl/ . - ponieważ oferują oni takie usługi, jak magazynowanie, transport, czy logistykę. Myślę, że takie usługi mogą się wam przydać.

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine