Eskapadowcy.pl
Search:
Don’t know where to place your entry? Doesn’t fit any category, or tourist-related topics? Post your entry here...
Total posts: 1
Joined: 4 years ago
Posted 16:22 2019-06-06

Cześć! Zapewne kupujecie lub rezerwujecie na Booking, Opodo, Triverna, Fly.pl, Kiwi, Agoda, GoSport, Tui. Czy wiecie, że te firmy oferują cashback od 2% do nawet 20%? Mówiąc wprost, przy wydatkach rzędu 1000 zł ok.100 zł wraca na konto.

Taką ofertę ma ponad 130.000 sklepów i usługodawców stacjonarnych i online m.in. Biedronka, Carrefour, Orlen, Smyk, Żabka, RTV Euro AGD, Play, Zalando, Allegro. Po więcej szczegółów zapraszam na prv. Odpowiadając na wątpliwości, nie trzeba inwestować ani złotówki, ba nawet grosza :-) Wystarczy darmowa aplikacja. Jeśli się nie podoba, to jedyne co można stracić to 5 min czasu :-)

Pozdrawiam

Total posts: 31
Joined: 5 years ago
Posted 06:23 2019-08-19

Booking nie koniecznie jest najtańszą wyszukiwarką ;) Wiele razy zdarzało mi się znaleźć o wiele tańsze opcje noclegowe. Jeśli chodzi o samolot, to najtaniej last minute albo wyszukiwanie tanich połączeń - tylko wtedy trzeba się często liczyć z przesiadkami. Ja nie przepadam za lataniem. Jak nie muszę lecieć, to wybieram auto. Ja dużo jeżdżę i poważnie zastanawiam się nad zakupem samochodu hybrydy. Od kilku miesięcy mam w planie, ale nie mogę się zdecydować na konkretny model. Ostatnio zainteresowało mnie nowe BMW, które można ładować. Przejeżdżasz aż 66 km na pełnym naładowaniu. Marka miała wpadkę niewielką, ale robią już akcję serwisową, czytaliście? antyweb.pl/wielka-akcja-serwisowa-bmw/ więc dla mnie sprawa zamknięta, ale żona jest trochę przewrażliwona i się martwi. A wy co sądzicie?

Total posts: 6
Joined: 4 years ago
Posted 19:37 2019-11-14

Dobra mysl.

Total posts: 11
Joined: 5 years ago
Posted 14:26 2020-01-20

czasami można od innych osób odkupić jakieś fajne wakacje, kiedy ktoś z jakiegoś powodu nie może na nie jechać. Wtedy wiadomo, że jest opcja odzyskania części kasy, a przez to też ktoś inny może pojechać na fajne wakacje znacznie taniej. Tylko zwykle takie oferty są bardzo ograniczone i dotyczą najbliższych dni, więc to też kwestia organizacji szybkiego urlopu itp.

Total posts: 13
Joined: 11 months ago
Posted 12:09 2023-06-19

też bym tak chciała

Total posts: 24
Joined: 6 years ago
Posted 13:53 2023-10-11

Teraz to nic trudnego, nawet jak nie masz samochodu to zawsze możesz sobie wynająć samochód w dobrej i polecanej wypożyczalni. Jeśli nie wiesz gdzie takiej szukać to zajrzyj na tą stronę www.youtube.com/channel/UC0DTC0jOECMyu0APukpHzwA a znajdziesz tu wszystkie niezbędne informacje!

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine