Eskapadowcy.pl
Szukaj na stronie:
Trykające się rogami koziołki na poznańskim rynku? A może Skansen Miniatur w Pobiedziskach? Co jeszcze trzeba zobaczyć w tym rejonie Polski?
Razem Wypowiedzi: 6
Dołączył: 7 lat temu
Wysłany 23:19 2010-08-30
Zawsze bardzo interesowały mnie ciekawe i tajemnicze budowle. Do takich na pewno należy Międzyrzecki Rejon Umocniony - system bunkrów, tuneli i fortyfikacji rozciągający się na długości ok. 100km, wybudowany w latach 30-tych XX wieku. W tym roku obiecałem sobie, że w końcu wybiorę się w rejon Międzyrzecza i zobaczę te niesamowite budowle. Na oficjalnej stronie MRU można uzyskać informacje na temat udostępnionych obiektów, tras oraz cennik: www.bunkry.pl Jeśli macie więcej ciekawych informacji na temat tego miejsca, dajcie znać. Bardzo interesuje mnie np. czy jest możliwość wejścia do bunkrów na własną rękę (oczywiście mam świadomość, że jest to bardzo niebezpieczne), a jeśli tak, to czy możecie podać wskazówki gdzie jest takie wejście?
Razem Wypowiedzi: 1
Dołączył: 7 lat temu
Wysłany 12:53 2011-02-01

Witam,

osobiście polecam Ciechocinek:) Piękne widoki, miła atmosfera a do tego pełen relaks w uzdrowisku. Osobiście mogę polecić fajny hotelik:) pokoje ciechocinek plzawsze znajdziesz to miejsce:) Pozdrawiam i życzę miłych wypadów.

Razem Wypowiedzi: 4
Dołączył: 7 lat temu
Wysłany 13:41 2011-02-16

Dzięki Kasiu za info mam zamiar się w ten weekend wybrać więc pewnie odwidzę ten hotel

Razem Wypowiedzi: 1
Dołączył: 4 lata temu
Wysłany 20:51 2013-10-29

Wątek trochę zmienił wydźwięk ;P to może z tego skorzystam, dziewczyny była któraś z was w hotelu klimczok (szczyrk) www.klimczok.pl/ ? Zamierzam się tam wybrać z chłopakiem do SPA i zastanawiam się czy ich zabiegi są dobrze wykonywane itp. proszę o pomoc ;)

Razem Wypowiedzi: 30
Dołączył: 4 miesiące temu
Wysłany 21:19 2018-01-10

To wielka historia taki MRU w obecnej sytuacji ot kawał ciekawego obszaru jeszcze do końca nie zbadanego.

* Portal Eskapadowcy.pl nie ponosi odpowiedzialności za publikowane przez użytkowników treści. Publikowane treści są własnością ich Autorów. Zgłoś Niewłaściwą Zawartość.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine