Eskapadowcy.pl
Search:
Great Lakes District is a paradise for sailors and water sports fans. Something for fishing lovers. Which spots mustn't be missed on your route?
Total posts: 12
Joined: 11 years ago
Posted 17:01 2013-05-24


Witamy!!!!! Wreszcie Mazury, tak na to czekaliśmy...

Po krotce o Rejsie. Nie trzeba być żeglarzem, aby uczestniczyć w naszym Rejsie. Wielki Rejs Mazurski jest przeznaczony dla wszystkich! Zarówno dla tych z uprawnieniami jak i dla tych, którzy nie wiedzą gdzie na jachcie jest rufa (Ci będą uczyć się wszystkiego na miejscu). W Rejsie mogą uczestniczyć również osoby, które mają problemy z pływaniem wpław; Ci jednak będą musieli liczyć się z koniecznością pływania na jachcie w uroczym, pomarańczowym kapoku.

Zapraszamy na jedyny taki rejs w Polsce. Ci którzy pływali z nami wiedzą o co chodzi. Ci którzy popłyną po raz pierwszy możemy zachęcić tylko paroma cechami:

· jest przeznaczony tylko dla ludzi powyżej 18 roku życia. Nie mieszamy składów z dziećmi lub starszymi osobami.

· jest najbardziej wyluzowany (oczywiście na tyle ile tylko może być przy założeniu, że jednak jest to sport związany z żywiołem).

· jest najbardziej integracyjny z możliwych. Po rejsie będziecie znali się wszyscy, znajomości zdobyte na żaglach zazwyczaj trwają bardzo długo.

· jest to najlepsze miejsce do zdobycia nowych przyjaźni, sympatii. Impreza żeglarska w naszym wykonaniu wręcz zmusza do tego abyście się wzajemnie poznawali na jachtach, przy ogniskach, w kejach.

· pływamy przez najurokliwsze fragmenty Mazur. Odkrywamy przed Wami Mazury nie tylko od strony wody ale również lądu!!!

· mamy najlepszą flotę żeglarską, w tym roku uzupełnioną o kolejne nowe jachty (Twister 780). Nasz sprzęt jest bardzo wysokiej klasy, macie więc bardzo wysoki komfort pływania.

· nasze ceny są z uwagi na specyfikę firmy, sposób reklamy najbardziej przystępne na rynku.

Wiemy, że robimy najlepsze żeglarstwo dla studentów i absolwentów. Kto nie wierzy niech spróbuje.

Nasz Rejs Żeglarski... ma swoją specyfikę. Codziennie będziemy poznawać nowe miejsca na Szlaku i przenosić się z miejsca na miejsce. Codziennie rano Sternicy będą się spotykać, by uzgadniać wspólną trasę. Żeglarstwo ma to do siebie, że nie da się z uwagi na zmienność aury z góry wyznaczyć całej trasy na siedem dni. Wiadomo jest tylko tyle, że po siedmiu dniach wszyscy wrócimy razem do końcowego portu. A w ciągu tych siedmiu dni... całe Mazury przed nami, przed nami wspólna Przygoda.

Terminy: 4.05.2013-28.09.2013

Ceny od 77 zł.

Cena rejsu obejmuje : dobre i nowoczesne jachty z pełnym wyposażeniem żeglarskim, pełny serwis jachtów, pełne zaprowiantowanie, sponsorowane żeglarskie wieczorki , ubezpieczenie OC, Casco,

a do tego fajni ludzie....bezcenne :)

Szczegóły:

http://ois.pl/MazuryRejsy

info@ois.pl

Tel. 022 397 67 81/82/83

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine